wtorek, 25 czerwca 2013

Kakofonia

Mam chwilę odpoczynku. Takiego nawet zdrowotnego. Laduję baterie i w międzyczasie coś tam robię :) Chyba na zasadzie koloroterapii zaszalałam z barwami. Chwilowo mam wyłączona z obiegu lustrzankę, ale z pewnością zrobię im wszystkim sesję zdjęciowa :) Pogoda nie bardzo chce rozpieszczać a już z pewnością chce nas zalać, wiec zostaje tylko zostać w domu i nadal dziergać kolorowości :)


6 komentarzy:

 1. zawsze się zastanawiałam,czy takie kolczyki są ciężkie?

  OdpowiedzUsuń
 2. hmm... powiem tak, one wyglądają na ciężkie i zawsze po wzięciu do ręki zaskakują lekkością, aczkolwiek te duże należą do wagi średniej :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem przekonana, że Twój widok w takich kolorowych kolczykach uzdrawia błyskawicznie:) mnie się mordka śmieje od samego patrzenia na tę fotkę, na wszystkie 7 kolczyków;P

  OdpowiedzUsuń
 4. No to teraz rozpieściłaś nas kolorkami :) Potężną dawką. Aż się milej robi od patrzenia na kolczyki, które wyszły piękne. Czekamy na kolejne zdjęcia i kolejną dawkę pozytywnej, kolorowej energii ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Ciebie bardzo serdecznie,U Ciebie jak zawsze -pięknie,kolorowo i pomysłowo.Zapraszam do Dobrych Czasów.Jola

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba miec duzy talent zeby robic cos takiego:) nie sa w moim guscie i raczej nie nosilabym ich ale kazdy lubi co innego:)
  zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń