sobota, 17 maja 2014

Klipsy do butów i...

Wczoraj robiłam prawie wszystko, tylko nie mogłam się zebrać do skończenia naszyjników. Zrobiłam więc sobie marynarskie klipsy do butów i mam je dziś zamiar ubrać :) A dziś popołudniu skończyłam te dwa twory bajkowe :) Miłej soboty !4 komentarze:

 1. Śliczne naszyjniki, a klipsy są przesłodkie!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam jestem jedną z organizatorek akcji zbierania pieniędzy dla Julki Piskorskiej, która urodziła się z wadą nóżek - nie ma kości strzałkowych, skokowych i piętowych ( więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/1408317332768214/?source=1) i chciałam się zapytać czy zechciałaby Pani przekazać na licytację jedno ze swoich dzieł. Proszę o odpowiedź. Wygląda to organizacyjnie tak, że wysyła mi Pani na maila daria.krys@onet.pl zdjęcie przedmiotu podaje opis, określa cenę minimalną i oraz zaznacza, kto ponosi koszty wysyłki - może licytujący. Ja dodaję wg kolejności na stronę wydarzenia - link wyżej, wysyła Pani towar do osoby, która zwycięży i wpłaci pieniądze. Jeśli nie jest Pani zainteresowana to proszę chociaż dołączyć do wydarzenia i jej udostępnić, zaprosić znajomych. Dziękuję i pozdrawiam. Daria
  p.s.śliczne kilpsy

  OdpowiedzUsuń
 3. Klipsy mnie zdecydowanie urzekły!!! :) Twoje bajkowce już dawno czarują, także tylko można oczy cieszyć tą ferią barw! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No mistrzostwo świata! Piękne, kolorowe, bajeczne :) A klipsy bardzo pomysłowe :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń