wtorek, 29 kwietnia 2014

Torebki z motywami soutache

Już od dłuższego czasu chodziło mi po głowie by ozdobić torebkę. Nawet raz już to zrobiłam, ale jakoś torebka nie zagościła w mym sercu na długo :) Przyszła wiosna i nowe pomysły a bajkowce jakoś tak mi się zgrały z torebkami. Wersja wieczorowa i wersje codzienne. Do jednej z nich zrobiłam do kompletu również kolczyki. Mam w planach jeszcze dwie. Co myślicie o takich torebkach ?

A tak wyglądał mój wczorajszy poranek. Praca z ukochanym hobby w takich warunkach to spełnienie moich marzeń :) Mogłabym tak 24 godziny na dobę :)8 komentarzy:

 1. Dla mnie bomba!
  Przecudne to wygląda...

  OdpowiedzUsuń
 2. Czarna torebka jak dla mnie najpiękniejsze :) reszta też piękna :) kolczyki również bardzo ładne. Niestety ja aż takiego dużego miejsca do tworzenia nie mam, może kiedyś :))
  Pozrdrawiam :) Zapraszamy do nas :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To ostatnie zdjęcie chyba najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko wygląda wspaniale! Jednak mnie urzekła czarna torebka, połączenie jej z takimi żywymi kolorami jest naprawdę wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bardzo lubię przystrajać torebki broszkami, zwłaszcza, gdy torebka z lekka sponiewierana, co niestety często moim torbom się przydarza:( Zahaczam o gwoździe, zarzynam na elewacjach, a taką aplikacją można fajnie defekt zakryć:)
  To ostatnie zdjęcie jest... nieziemskie! Jeśli w takiej scenerii powstają Twoje bajkowce, to już wiadomo, że wspomagasz się magią!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł na ozdoby z sutaszu na torebki fantastyczny,mogę podkraść sam pomysł???
  Sutasz na torebkach wygląda przepięknie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj za mną też już długo chodzą takie torebki :). Kilka pomysłów już jest, w końcu muszę się za to wziąć. A tego kącika z ostatniego zdjęcia szczerze zazdroszczę! Piękny poranek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się,że już jesteś!!! Torebeczki są cudnej urody, ale chyba dla mnie najciekawsza jest ta czarna!!!
  Bardzo subtelna i elegancka !!! Pozdrawiam Cię ciepło !!!

  OdpowiedzUsuń