poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Czas powrócić

     Oj opuściłam bloga na bardzo długi czas. Dużo rzeczy musiałam sobie odpuścić, ale czas stanąć na nogi. Ostatni miesiąc mówiąc kolokwialnie skopał mi tyłek, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni i tego się trzeba trzymać. Miesiąc spędzony w Polsce upłynął mi na bieganiu po przychodniach, lekarzach, szpitalach itd. Przez całe moje życie tyle razy nie wzywałam pogotowia i nie musiałam się stykać ze służbą zdrowia. Tupet i pewność siebie to cechy bardzo porządane w tym temacie, ale koniec już o tym. Mam nadzieję, że to co ostatnio przeżyliśmy z moją rodziną tylko nas umocni i upewni w tym, że razem można wiele. Nadal nie jest wesoło, ale czasami tak ma być i trzeba to przeżyć. Naważniejsze, że mam oparcie w moim nawiększym przyjacielu i moim cudownym człowieku, którego kocham ogromnie i na którego zawsze moge liczyć. Dziękuję Ci kochany mój, że jesteś zawsze ze mną. 

Przyszła wiosna, przyszły ciepłe dni, stuknęło mi 37 lat :D Święta właśnie mijają a ja za trzy dni lecę do domu, do Norwegii ( przynajmniej taki jest plan, bo już raz wracałam i plany nie wypaliły). Mariana nie widziałam już od wyjazdu i tęsknię za tym śmierdziryjkiem moim :) Jedyne czego nie zaprzestałam to sutasz. Skompletowałam sobie drugi warsztat w Polsce i całe wolne chwile jakie miałam poświęciłam na dzierganie. Dużo tego wyszło, bo mam tak, że im wiecej kłopotów na mnie spada tym wiecej dziergam. Tak chyba odreagowuję. Mimo, że nic nie publikowałam na blogu, postaram się powolutku uzupełnić zaległości. 

Dziękuję, że zaglądacie do mnie, mimo, ze taka tu cisza była :)

Uściski dla Wszystkich !!!
Pozdrawiam Was wiosennie, kolorowo i bajkowo !


9 komentarzy:

 1. Fajnie, że wróciłaś :-)
  Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że wracasz i znajdujesz odskocznię od problemów w swej cudownej, tęczowej, pozytywnie zakręconej twórczości :-) Pozdrawiam i życzę kolejnego roku pełnego radosnej kreatywności!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo tylu zmartwień Twoje prace są przepiękne i takie radosne. Głowa do góry w życiu zawsze się układa. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że jesteś, bo u Ciebie tak bajecznie!
  Najlepszego:-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Kontaktów z polską służbą zdrowia nienawidzę, a już ze szpitalną najbardziej. Współczuję, mam nadzieję że najgorsze za Wami. Cieszę się, że pokonałaś tę Hydrę! I wszystkiego najlepszego, ledwo tydzień temu też obchodziłam swoje 37 kresek ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze, że wróciłaś :)
  To jeszcze napiszę tak "zbiorczo": wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i gratulacje z okazji ostatniej wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się że jesteś. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - mam nadzieję że to co złe i trudne będzie Cię omijać w kolejnym roku życia.
  Pozdrowienia dla śmierdziryjka - dobre dobre :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się, że już wróciłaś:))

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję Wam bardzo za życzenia i miłe słowa. Miło jest Was tu widzieć i jest po co wracać. Ściskam Was baaaardzo, bardzo serdecznie !!!!

  OdpowiedzUsuń