wtorek, 26 marca 2013

No i co?

No i gdzie ta wiosna? Gdzie to ciepło, gdzie muszki, pszczółki i motylki ? Kwiatki, listki itp. ? W nosie mam taką wiosnę, i jeszcze chwilę a obrażę sie. A tak na poważnie. Czy Wy też czujecie takie zmęczenie?  Ja kompletnie opadłam z sił. Do pracy znowu jeżdżę autem, a rower stoi i się kurzy. Ostatnią wycieczkę rowerem przypłaciłam prawie zapaleniem płuc, wiec chwilowo odpuściłam. Blog leży ugorem, a ja nawet palcem nie kiwnę. No to dzis kiwnęłam a w zasadzie kiwałam przez tydzień, szczególnie wieczorami i zrobiłam dwa bajkowce. Jeden dla mojej przyjaciółki w ramach prezentu urodzinowego a drugi dla mnie :) Chociaż one cieszą kolorem, bo wiosny jak nie było, tak nie ma. Z drugiej strony, gdy ma ją się w sercu, to nawet mrozy w końcu marca można znieść :)
6 komentarzy:

 1. Arcydzieło to jedyne nadające się słowo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne bajkowce! Od dłuższego czasu obserwuję Twoje dzieła i naprawdę chylę czoła pomysłowości i zastosowaniu możliwości jakie dają kolory :). Cudne! Btw Też mam już dość zimy, i to dość przez duże "D"!! Pozdrawiam mimo wszystko CIEPŁO :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za miłe słowa :) Również ciepło pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja prośba wyjdź na spacer w bajkowcu, to wiosna ogarnięta zazdrością pojawi się by pokazać, że i ona potrafi czarować barwami :) zrób to dla nas wszystkich i wywab ją :)
  Radosnych Ciepłych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wabię, czaruję, tylko jest tak zimno, że ciężko się rozebrać :) Chyba, że założę na płaszcz :) Wesołych i CIEPŁYCH :)Może nie na dworze, ale w sercu przynajmniej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana, masz tyle wiosny w sercu,że na pewno nadejdzie już niedługo, a zrobi to dla Ciebie !!!! Ten naszyjnik jest tak wiosenny i wesoły,że chce mi się zrobić też coś tak kolorowego!!! Pozdrawiam , mimo wszystko ciepło !!!

  OdpowiedzUsuń